Susitikimas su Seinų ligoninės atstovais

2023 m. sausio 12 d. Šilalės rajono ligoninės administracijos atstovai - ligoninės direktorius Osvaldas Šarmavičius, direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūnienė bei ūkio administratorius Alfonsas Motuzas - lankėsi Lenkijoje, Seinų ligoninėje, kur juos pasitiko  ligoninės direktorius  Waldemar Kwaterski su komanda bei  Punsko valsčiaus viršaičio pavaduotojas Jonas Vaičiulis.

Susitikimo metu buvo aptartos  galimybės Šilalės rajono ligoninei kartu su Seinų ligonine dalyvauti 2021-2027 m. Interreg VI-A Lietuva - Lenkija programoje ir buvo nuspręsta teikti bendrą paraišką šio planuojamo projekto, kurio metu būtų įsigyjama abiem ligoninėms labai reikalinga diagnostinė  įranga, finansavimui gauti.

Naujiena paskelpta: 2023-01-13