Šilalės r. ligoninėje pacientus konsultuos kardiologas

Kardiologas Domas Berenis 2021 m. baigė Vilniaus universitetą, kardiologijos rezidentūrą, yra Lietuvos kardiologų draugijos narys. Gydytojas domisi išeminės širdies ligos gydymu ir perspėja pacientus, -  jei jaučiate trumpalaikius, spaudžiančius krūtinės skausmus, susijusius su fiziniu krūviu, jūsų šios dienos užduotis yra užsiregistruoti pas gydytoją kardiologą.

Konsultacijos metu kardiologas D. Berenis  atlieka instrumentinius širdies tyrimus: kardioechoskopijos tyrimą, kurio metu nustatoma širdies vožtuvų būklė, širdies raumenų susitraukimo jėga, įvertinami širdies ertmių dydžiai, širdies raumens pokyčiai; veloergometriją - tyrimas atliekamas minant specialų medicininį stacionarų dviratį. Kardiologas tyrimo metu stebi širdies susitraukimų dažnį, kraujospūdį, kvėpavimą, elektrokardiogramą ir bendrą paciento būklę.

Gydytojas - kardiologas Domas Berenis darbą Šilalės rajono ligoninėje pradeda gruodžio 2 d.  Dėl registracijos konsultacijai kreiptis į registratūrą telefonu 8 (449) 74340 arba registracija internetu. Atvykstant turėti šeimos gydytojo siuntimą.

Naujiena paskelpta: 2021-11-30