Šilalės ligoninėje konsultuos gydytoja akušerė – ginekologė

Prie VšĮ Šilalės rajono ligoninės kolektyvo prisijungia patyrusi, kvalifikuota gydytoja akušerė ginekologė Sofija Ugianskytė.

1971 m.  S. Ugianskytė baigė  Kauno medicinos institutą, medicinos fakultetą, 1995 m. jai suteikta aukščiausia gydytojos akušerės ginekologės kvalifikacinė kategorija, 2016 m. pripažinta Lietuvos akušerių ginekologų garbės nare.

Šiuo metu dirba Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė Akušerijos ir ginekologijos klinikoje „Krikščioniškieji gimdymo namai“, UAB „2R klinika“ ir VšĮ „Naujosios Akmenės ligoninė“ akušere ginekologe.

Gydytoja specializuojasi onkoginekologijos srityje: konsultuoja moteris, turinčias gimdos kaklelio patologiją, atlieka kolposkopinį, ultragarsinį tyrimą.

Gydytoja pradeda dirbti nuo balandžio 1 d.  Dėl registracijos konsultacijai kreiptis į registratūrą telefonu nr. 8 (449) 74340 arba e.sveikata.lt. Atvykstant turėti šeimos gydytojo siuntimą.

VšĮ Šilalės rajono ligoninės administracija

Naujiena paskelpta: 2021-03-30