Janinai Kuraitienei garbės nario titulo suteikimas

2022 m. gegužės 13 d. Vilniuje vyko XVI-ojo Lietuvos gydytojų sąjungos suvažiavimas. Jame dalyvavo ir Šilalės rajono ligoninės pediatrijos skyriaus vedėja, ilgametė vaikų ligų gydytoja Janina Kuraitienė.

Suvažiavimo metu gydytojai J. Kuraitienei buvo įteiktas  garbingas, lotynų kalba išrašytas liudijimas - Lietuvos gydytojų sąjungos garbės nario titulo suteikimas. Liudijimą J. Kuraitienei įteikė LGS pirmininkas Liutauras Labanauskas.

Pagal LGS nuostatus, garbės nariais gali tapti asmenys, nusipelnę Lietuvos medicinai ar pasižymėję Sąjungos veikloje, įžymūs medikai, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos. Garbės nariai turi teisę dalyvauti suvažiavimuose ir kituose Lietuvos gydytojų sąjungos renginiuose.

Prie sveikinimų prisideda ir ligoninės administracija. Direktorius Osvaldas Šarmavičius, direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūnienė ir slaugos administratorė Veronika Kozlovienė dėkojo  gydytojai už atsidavimą savo profesijai gydant mažuosius pacientus.

Naujiena paskelpta: 2022-05-18