Darbą pradeda naujasis Šilalės rajono ligoninės direktorius

Spalio 29-ąją, darbą pradėjo naujasis VšĮ Šilalės rajono ligoninės vadovas Osvaldas Šarmavičius. Jis šių metų spalio mėnesį laimėjo Šilalės rajono savivaldybėje vykusį konkursą Šilalės rajono ligoninės direktoriaus pareigoms užimti. Su darbo pradžia naująjį vadovą pasveikino mūsų rajono meras Algirdas Meiženis, savivaldybės gydytoja Dalė Briedienė, ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišūnienė ir ligoninės darbuotojai.

Kaip kalbėjo Šilalės rajono savivaldybės meras A. Meiženis, naujasis ligoninės direktorius O. Šarmavičius – pareigingas, atsakingas ir žodžio besilaikantis žmogus. Meras jam linkėjo būti geru ir teisingu vadovu, suprasti kiekvieną ligoninės darbuotoją ir vesti naująjį kolektyvą į priekį. Kad naujojo direktoriaus laukia įtemptas ir sunkus darbas, kalbėjo tiek savivaldybės gydytoja, tiek ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai. Jos išsakė kolektyvo lūkesčius, palinkėjo dirbti vieningai, susitelkus, vieni kitus suprantant ir padedant.

Trumpai save pristatęs naujasis vadovas pažadėjo stengtis pateisinti kolektyvo lūkesčius, pažymėdamas, jog siekiant rezultatų svarbus ne vieno žmogaus darbas. Taip pat svarbu ir būti suprastam, jausti darbuotojų palaikymą, matyti iniciatyvas. Kartu sutelkus patirtis, pastangas, protus, pasak naujojo vadovo, kolektyvas ras teisingus sprendimus.

Iki šiol laikinai direktorės pareigas ligoninėje ėjo ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūnienė.

Veiklos administravimo skyriaus
atstovė spaudai Rūta Budrė