Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius

Skyriaus vedėja – vidaus ligų gydytoja Reda Butvidienė

Vyresnioji slaugytoja Janina Kauneckienė

Skyriaus darbuotojai
Gydytojai Akvelina Linkevičienė; Karolina Zybartienė; Lukas Mikelionis; Reda Butvidienė;
Medicinos psichologė Inna Viršilienė;
Kineziterapeuto padėjėja Laima Pečuntauskienė;
Slaugytojos Danutė Jasienė; Elena Eglynienė; Irena Audinienė; Jadvyga Baltutienė; Janina Kauneckienė; Jūratė Vaičekauskienė; Regina Raštutienė; Renata Mizgirienė; Vida Šniaukštienė; Vida Krušienė; Vilma Katutienė; Virginija Donylienė;

Skyriaus telefono numeriai 2 aukštas -  (0 449) 74344, 5 aukštas - (0 449) 74349

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius įsikūręs antrame ir penktame ligoninės aukštuose. Skyriuje šiuo metu yra 43 lovos. Skyriaus statusas suteiktas 2018 m. (iki tol buvo Bendrosios terapijos skyriaus poskyris). Lovų skaičius nuolat didėjo nuo 22 iki 45. Buvo laikotarpių 2018–2019 metais, kai vienu metu skyriuje gydėsi net 70 pacientų.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje slaugomi ir gydomi sunkiai sergantys:

• Sunkiomis lėtinėmis;
  • Onkologinėmis;
  • Sąnarių;
  • Širdies ir kraujagyslių bei kitomis ligomis;
  • Po insultų;
  • Traumų;

Negalintys save apsitarnauti bei judėti ligoniai;

Po gydymosi namuose, kai ambulatorinis gydymasis tampa neefektyvus, ar po gydymo stacionare, kai reikalingas palaikomasis gydymas ir slauga.

Pacientams taikomas gydymas medikamentais, individualiai nustatomi slaugos poreikiai. Slaugai bei pragulų profilaktikai yra visos būtinos priemonės, šiuolaikinė įranga.

Ligonių reabilitacijai taikoma kineziterapija, fizioterapinės procedūros, masažai.

Paliatyviosios pagalbos paslaugos teikiamos ligoniams, sergantiems ypač sunkiomis, nepagydomomis, progresuojančiomis ligomis.

Taip pat teikiamos mokamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos, po to kai baigiasi 120 dienų Valstybės ligonių kasų finansavimas.

Pacientų hospitalizavimo į palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių tvarkos aprašas

Atnaujinta: 2024-02-23