Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

Gerbiami Šilalės rajono ligoninės lankytojai ir pacientai

Sergamumas gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis bei kitomis virusinėmis ligomis palengva įsibėgėja. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos atstovų teigimu, „...šalies gydymo įstaigos gali savarankiškai pritaikyti tam tikrus ribojimus Gripo ir (ar) COVID-19 ligos bei kitų ŪVKTI sergamumo pakilimo laikotarpiu, nesant paskelbtos epidemijos. Gydymo įstaigos, atsižvelgdamos į turimą infrastruktūrą bei išteklius, gali taikyti griežtesnius infekcijų kontrolės reikalavimus, susijusius su pacientų srautų valdymu, asmens apsaugos priemonių dėvėjimu, pacientų lankymo trukmės ar lankytojų skaičiaus ribojimu“.

Šilalės rajono ligoninės sveikatos priežiūros specialistai ir administracija, primena, kad pacientai, kurie jaučia ūminei viršutinių kvėpavimo takų infekcijai būdingus simptomus (sloga, kosulys, karščiavimas ir kt.), visą buvimo laiką ligoninės patalpose turi dėvėti medicinines veido kaukes. Jeigu atvykote į ligoninę be kaukės, užsukite į registratūrą (I aukšte). KAUKĘ MES DUOSIME!

Jei ketinate aplankyti Šilalės rajono ligoninėje besigydančius savo artimuosius ir jaučiate ūminei viršutinių kvėpavimo takų infekcijai būdingus simptomus – geranoriškai prašome, tokiu atveju, savo artimojo nelankyti, o nuoširdžiai pasirūpinti savo sveikata ir tokiu būdu apsaugoti savo brangų žmogų nuo galimų papildomų susirgimų ir jų komplikacijų.

Taip pat, būnant ar lankantis ligoninėje, raginame nepamiršti elementarių prevencinių priemonių – laikytis atstumo nuo kitų asmenų, rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.


Su geriausiais linkėjimais likti sveikiems

VšĮ Šilalės rajono ligoninės administracija