Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

Atstatyta priešpandeminė paslaugų apimtis

Suskaičiavus 2022 m.  rezultatus norime pasidžiaugti, kad Šilalės rajono ligoninei pavyko pasiekti prieš pandemiją (2019 m.) teiktų sveikatos priežiūros paslaugų apimtį.

Asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo užtikrinimas koronaviruso pandemijos laikotarpiu Ligoninei buvo tapęs opia problema. Paslaugų sumažėjimą lėmė ne tik įvesti apribojimai. Baimindamiesi užsikrėsti infekcija gydymo įstaigoje, pacientai nuspręsdavo atidėti vizitą vėlesniam laikui, vengė kreiptis ne tik dėl planinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų, bet ir tais atvejais, kai buvo reikalinga būtinoji pagalba. To pasėkoje ištisus dvejis metus sveikatos priežiūros paslaugomis Šilalėje naudojosi kur kas mažiau žmonių. Ambulatoriškai besigydančių asmenų skaičius 2020 – 2021 metų laikotarpiu sumažėjo beveik ketvirtadaliu (-25 proc.). O 2020 m. balandžio mėn. pacientų sulaukėme net 6 kartus mažiau nei įprastai.

Karantino laikotarpiu ypač smarkiai sumažėjo stacionarių aktyvaus gydymo (-40 proc.) ir reabilitacijos paslaugų (-28 proc.) skaičius.

Pasibaigus karantinui ligoninė laipsniškai didino teikiamų planinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų apimtis. Per pereitus metus, lyginant su 2020 metais, Šilalės rajono Ligoninė savo teikiamų paslaugų apyvartą išaugino 33 proc.

Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir pacientais, iš naujo atrandančiais kelią į mūsų gydymo įstaigą, kurioje galime pasiūlyti kokybiškas gydymo paslaugas.