Kovo 5 d. Šilalės rajono ligoninėje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Susitikime taip pat dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės meras Tadas Bartkus, vicemeras Ignas Gužauskis, administracijos direktorius Andrius Jančauskas, mero patarėja Inesa Kozloviene, LR Seimo narys Jonas Gudauskas, savivaldybės gydytoja Ineta Butvidienė.
Ligoninės direktorius Osvaldas Šarmavičius, kartu su pavaduotoja medicinai Inna Viršiliene, pavaduotoja slaugai Veronika Kozloviene ir gydytoja – anesteziologe Jolanta Milišiūniene supažindino su teikiamomis paslaugomis. Susitikime dalyvavo ir ligoninės skyriaus vedėjai, bei gydytojai. Pristatyta įstaigos veikla, jos aktualijos, vykdomi projektai, susitikimo metu buvo pasiūlyti konkretūs sprendimo būdai, kaip būtų galima gerinti Šilalės ligoninėje teikiamų paslaugų kokybę.
Ministras apžiūrėjo ir gerai įvertino tvarkingas bei šiuolaikiškai įrengtas ligoninės patalpas, pabendravo su personalu, pacientais, išgirdo jų gerus atsiliepimus.
Dėkojame ministrui už šiltą ir betarpišką susitikimą.
Naujiena paskelpta: 2024-03-05