Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

Skyriaus vedėjas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas - Rytis Butkus

Registracija konsultacijai pas gydytoją - (0 449) 74340

Informacija ir registracija į procedūras - (0 449) 43473

Skyriaus statusas suteiktas 2018 metais (iki tol buvo Ambulatorinio konsultacinio skyriaus poskyris).

Skyriaus darbuotojai
Gydytojas Rytis Butkus;
Slaugytojos Edita Grikšienė; Vanda Martišienė;
Slaugytojos padėjėja Stasė Vyšniauskienė;
Masažuotojos Danutė Garbenienė; Inesa Petkutė; Jolanta Pudževienė; Regina Lebrikienė;
Ergoterapeutė Lina Petrikauskienė;
Kineziterapeutės Aušra Goštautė; Greta Kelpšienė; Lina Šeputytė; Reda Vaškienė;
Kineziterapeutės padėjėja Laima Pečuntauskienė;

2012 metų spalio mėnesį Šilalės rajono ligoninėje pradėta teikti nauja gydymo paslauga – trečiojo etapo I ir II lygio ambulatorinė reabilitacija. Neišvykdami toli nuo namų, pacientai gali gauti medicininės reabilitacijos paslaugas. Be įprastų procedūrų, tokių kaip fizioterapija, kineziterapija, masažo procedūros, atsirado povandeninis masažas, perlinės vonios, parafino gydomosios aplikacijos, druskų kambarys, teikiamos ergoterapeuto ir psichologo paslaugos.

Medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančių įstaigų paieška:

Vaikų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos

Suaugusiųjų medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugas teikiančios įstaigos

Sveikatos priežiūros įstaigos ir paslaugos visoje Lietuvoje

Atnaujinta: 2024-02-23