Lietuvos medicinos darbuotojų dienos minėjimas

Šiandien, Lietuvos medicinos darbuotojų dienos minėjimo proga, Šilalės rajono savivaldybė sukūrė tikrą šventę rajono gydymo įstaigose dirbantiems medicinos darbuotojams.

Šilalės rajono administracija - meras Tadas Bartkus, administracijos direktorius Andrius Jančauskas, vicemerai - Jolanta Skrodenienė ir Ignas Gužauskis medicinos darbuotojams linkėjo asmeninės sveikatos, profesinio tobulėjimo, visuomenės palaikymo ir laiko sau, bei įteikė padėkos raštus.

Šilalės rajono ligoninės darbuotojams taip pat įteiktos padėkos:

. Bendrosios praktikos slaugytojai Viktorijai Grabauskaitei - už ilgametį nepriekaištingą ir pasiaukojamą darbą.

. Gydytojui Raimondui Navikui - už nepriekaištingą darbą, atidumą ir nuoširdumą gydant Šilalės rajono gyventojus.

. Bendrosios praktikos slaugytojai Laimai Šedvilienei - už nuoširdų atsidavimą savo darbui, nepriekaištingą paslaugų teikimą pacientams.

. Sekretorei Birutei Kondratenkienei - už ilgametį nepriekaištingą ir pasiaukojamą darbą.

Ypatingą dieną, užburiančios muzikos harmoniją medikams dovanojo, Lietuvos dainininkė Laura Remeikienė ir choras "Chameleonas".

Dėkojame už nuostabias emocijas ir dėmesį mūsų įstaigos darbuotojams!

Naujiena paskelpta: 2024-04-25