Spalio 2 d. Šilalės rajono ligoninėje lankėsi Specialiųjų tyrimo tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkas Leonas Barišauskas, kuris susirinkusiems medikams, slaugytojoms, ir administracijos atstovams skaitė paskaitą: „Antikorupcinės aplinkos kūrimas. Korupcijos rizikos valdymas“.

100 1798.jpg1Susitikimo Leonas Barišauskas analizavo korupcijos reiškinį medicinoje, jo priežastis ir daromą žalą. Taip pat buvo aptarta Nacionalinės kovos su korupcija programos įgyvendinimo eiga, institucinės sveikatos priežiūros įstaigų programos ir korupcijos prevencijos priemonės.

Ligoninės direktorius Antanas Damulis dėkojo L. Barišauskui už išsamią informaciją ir pristatytas naujoves.