Informuojame, kad Šilalės rajono ligoninės Ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje pacientus konsultuoja iš kitų Lietuvos miestų atvykstantys šių specialybių gydytojai:

Linas Rasiukevičius, oftalmologas – spalio 2,3,9,10,16,17,23,24,30,31 d.

Rasa Šiuipytė, oftalmologas – kiekvieną antradienį nuo 8.45 val ir spalio 11,18 d.

Rimvydas Gutauskas, angiochirurgas, medicinos mokslų daktaras–  spalio 24 d.

Anatolijus Dementjevas, onkologas chirurgas –   spalio 10,31 d.

Rolandas Šleivys, kraujagyslių chirurgas –    spalio 18 d.

Regina Dargienė, kardiologė –   spalio 4,12 d.

Evaldas Narimantas Samalavičius , chirurgas, koloproktologas –   spalio 4,18,25 d.

Liudvikas Petreikis, kardiologas –  kiekvieną antradienį nuo 10.00 val.

Mantas Palskys, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną pirmadienį nuo 14.00 val.

Mindaugas Bakša, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną antradienį nuo 14.00 val.

Tomas Lingaitis, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną trečiadienį nuo 14.00 val.

Alius Pauža, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną ketvirtadienį

Artūras Siaurys, ortopedas traumatologas   - kiekvieną penktadienį nuo 9.00 val.

Asta Verumbickienė, akušerė-ginekologė –  kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį

Laneda Ribikauskienė, endokrinologė   - kiekvieną antradienį nuo 9.00 val.

Julija Petrošienė, pulmonologė kiekvieną pirmadienį nuo 8.30 val.

Maloniai kviečiame mūsų rajono gyventojus pasinaudoti galimybe pasitikrinti savo sveikatą. Atvykstant pas gydytoją būtina turėti šeimos gydytojo siuntimą. Konsultacijos nemokamos.

Ligoninės administracija